1.یک دقیقه طلایی شروع آزمون

هنگامی که سوالات بخش Listening‌ در اختیار شما قرار می گیرد، حدود یک دقیقه یک مثال برای شما از بلندگو پخش می شود تا با نحوه پاسخ دادن به سوالات این بخش بیشتر آشنا شوید ، با توجه به اینکه با نحوه شرکت در آزمون آشنا هستید ، در این مدت زمان تا آنجا که می توانید سوالات را  جلوتر بخوانید و با موضوع Section‌ های مختلف آزمون Listening ‌و اینکه چه مواردی مورد سوال است آشنا شوید. این پیش آمادگی می تواند تا  1 نمره باعث افزایش نمره شما باشد. چون در حقیقت یکی از  علت های اصلی از دست دادن پاسخ ها، معمولا آماده نبودن برای دریافت آنهاست.

اگر می خواهید در رابطه با لیسینینگ آیلتس اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید. 

2.دقیقا بدانید که چه نوع اطلاعاتی را باید پاسخ بدهید

مهمتر از گوش کردن یا خواندن برای یافتن جواب ، درک دقیق سوال است ، ‌همیشه به سوال خوب دقت کنید و نوع پاسخ را تشخیص دهید.

برای آشنایی با روش های بیشتر جهت تقویت لیسینینگ آیلتس می توانید روی لینک کلیک کنید. 

آیا پاسخ یک شماره خواهد بود؟ یک اسم خواهد بود؟ نام یک مکان خواهد بود؟

از لحاظ گرامری پاسخ به چه گروهی تعلق می گیرد؟ آیا من به دنبال هستم؟ آیا من به دنبال یک صفت هستم؟

این پیش بینی نوع پاسخ ، به شما کمک می کند که تنها به شکار جواب بشینید ، و به راحتی کلماتی را که نمی توانند جواب باشند ،  فیلتر کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رایتینگ آیلتس می توانید مقاله تقویت رایتینگ آیلتس را مطالعه فرمایید.

3.از کلمات سوال بعنوان مترادف های جواب در متن استفاده کنید و نسبت به آن ها حساس باشید.

4.به تفاوت Not given‌ و دو گزینه False‌ و True‌ حساس باشید.

از اشتباهات بارز داوطلبان در آزمون Reading‌ نحوه مواجه شدن آنها با  سوالات گروه True-False-‌Not given  است.

برای حل مشکل کمبود وقت باید به تکنیک های پاسخگویی سریع و دقیق Reading‌ مجهز باشید

اگر می خواهید مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنید می توانید مقاله تقویت مکالمه زبان انگلیسی را مطالعه فرمایید. 

5.پیشینی کنید که چه پاسخی خواهید شنید

به ماجرای داستان نیز توجه کنید. توجه به گرامر انچه قرار است در جای خالی قرار داده شود مهم است. دقت کنید که در آزمون IELTS دقیقا آنچه می شنوید باید بر روی کاغذ آورده شود و شما مجاز به تغییر ساختار گرامری آن نیستید. مثلا نمی توانید به جای نامی که شنیدید، صفت آن را بنویسید. بنابراین اگر آنچه می شنوید از لحاظ گرامی نمی تواند با جواب سوال هماهنگ باشد، احتمالا آنچه فکر می کنید شنیده اید آنچه گفته شده نیست.

آموزش آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی آیلتس ,توانید ,جواب ,سوال ,آنچه ,تقویت ,خواهد بود؟ ,لیسینینگ آیلتس ,مطالعه فرمایید ,زبان انگلیسی ,مقاله تقویت ,توانید مقاله تقویت منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ آموزشی تفریحی کرک پلاس - مرجع وی پی اس کرکی فروشگاه ساعت ثانیه ها موزیک پدیده - دانلود فیلم جدید - دانلود فیلم ایرانی و انیمیشن رمز و راز شیرآلات Jasiahibqilj46 homepage