هیچ انکاری وجود ندارد مبنی بر اینکه امتحان اسپیکینگ آیلتس سخت است. این بخش از آزمون نیازمند اینست که با دقت به آنچه از شما پرسیده شده گوش دهید تا بتوانید پاسخ‌هایی واضح و بسط یافته به سؤالات ارائه دهید. از شما انتظار می‌رود تا مهارت‌های گفتاری انگلیسی خود را از طریق یک سری تسک‌ها همزمان با حفظ آرامش در برابر ممتحن، نشان دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بخش اسپیکینگ آیلتس می توانید روی لینک کلیک کنید. 

 

کارهای زیادی است که می‌توانید انجام دهید تا به شما کمک کند آماده شده و در امتحان اسپیکینگ موفق شوید؛ از خواندن بلاگ‌های مفید آیلتس گرفته تا تماشای نمونه‌های اسپیکینگ آیلتس تا تمرین اسپیکینگ آیلتس با دوستان و خویشاوندان. اما حتی اگر هم بسیار تلاش کنید، هنوز ممکن است پرسشی سخت ببینید که اصلاً جواب آن را ندانید. چه پرسش است که متوجه نشدید یا موضوع که با آن آشنا نیستید، پرسشی که شما را به هر طریقی سردرگم می‌کند می‌تواند واقعاً از مرحله پرتتان کند.

 

اگر می خواهید مهارت های اسپیکینگ خود را تقویت کنید می توانید روی لینک کلیک فرمایید. 

 

پس چکار باید کنید اگر با سؤالی بدقلق در امتحان اسپیکینگ آیلتس برخورد کردید؟ اول ریشه‌ی مشکل را شناسایی کنید: آیا سؤال چون آن را درک نکردید یا لغتی را جا انداختید سخت است یا چون با موضوع آن آشنا نیستید و نمی‌دانید که چطور به آن پاسخ دهید؟

 

اگر می خواهید گرامر های انگلیسی را بهتر یاد گرفته و مهارت های خود را بهبود ببخشید می توانید مقاله آموزش گرامر آیلتس را مطالعه فرمایید. 

 

همانطور که کاملاً طبیعی است که یک سؤال را در امتحان اسپیکینگ آیلتس متوجه نشوید، کاملاً هم طبیعی و قابل قبول است که از ممتحن برای شفاف‌سازی سؤال کنید:

با وجود اینکه ممتحن‌ها باید به متن بخش ۱ اکتفا کنند، مجاز هستند تا پرسش‌ها را در صورت نیاز تکرار کنند. اگر کتوجه نمی‌شوید که چه چیزی ازتان پرسیده شده است، مؤدبانه از ممتحن بخواهید که سؤال را تکرار کند. برخی از عبارات/ پرسش‌هایی که می‌توانید داشته باشید شامل موارد زیر هستند:

 

اگر می خواهید مهارت رایتینگ خود را تقویت کنید می توانید جزوه رایتینگ آیلتس را مطالعه کنید. 

 

– عذر می‌خواهم، متوجه سؤال نشدم.

– می‌شود لطفاً سؤال را تکرار کنید؟

– امکانش هست که آن را یک بار دیگر بگویید، لطفاً؟


آموزش آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی آیلتس ,اسپیکینگ ,سؤال ,امتحان ,توانید ,دهید ,اسپیکینگ آیلتس ,امتحان اسپیکینگ ,تقویت کنید ,لینک کلیک ,خواهید مهارت ,امتحان اسپیکینگ آیلتس منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فناوری بروز جهان رویال دانلود جالب و عجیب | بهترین پرتال اینترنتی موسسه نوفن حامی البرز سایت خبری روستای تَولّا smithmorkel لوازم قنادی بهروز متخصصین خودرو انشا صفحه۵۲ نگارش اهنگ هجده ساله شدم نامم در اومد علی براتی جواب درسهای قرآن ۱۲ بهمن سریال دلداگان قسمت پنجاه وهفت ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سوسنگرد 98 99 انشا راجب امانت داری نگارش ششم ابتدایی جواب صفحه ۶۶ متنادبیدرموردیکصبحبرفیسرد پاسخ فعالیت های پودمان یک درس کارافرینی دانلودآهنگمرغاناشیانهپریدنازقفس