محل تبلیغات شما

مرحله اول در پاسخگویی به سوالات ریدینگ ، مرحله اسکیم (SKIM) یا خواندن سریع است. در این مهارت شما مبادرت به خواندن کلیات متن می‌کنید و از پرداختن به جزئیات دوری می‌کنید. هدف از اینکار فهمیدن اصل موضوع و نکات مهم آن است. چنانچه در این مهارت خود را قوی کنید، احتمال پاسخگویی به سوالات بیشتری را خواهید داشت و اصطلاحا سوار بر متن خواهید شد! پس خواندن سریع کلیات، بدون در نظر گرفتن جزئیات، یکی از نکات مهم است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بخش ریدینگ آیلتس می توانید روی لینک کلیک کنید. 

 


 

 مهارت بعدی قابلیت اسکن کردن متن برای یافتن پاسخ‌هاست. برعکس مرحله قبل، در این مهارت شما بایستی چشمی تیزبین داشته باشید و به دنبال کلمه، عبارت، عدد یا مورد خاصی بگردید که در جایی از متن قرار گرفته است.

 

برای آشنایی با دیگر روش های تقویت ریدینگ می توانید روی لینک کلیک فرمایید. 

 

چه بسا ممکن است بارها از روی آن کلمه با چشم خود رد شوید اما آن را نبینید!  این مهارت با تمرین زیاد کسب می‌شود و هر چه شما اسکنر سریعتر و دقیقتری باشید، نمره بهتری در مهارت ریدینگ خواهید گرفت.

 

برای یادگیری گرامر های زبان انگلیسی با بهترین کیفیت می توانید مقاله آموزش گرامر آیلتس را مطالعه فرمایید. 

 

 شناخت ” کلید واژه” درست و انتخاب هوشمندانه آن از میان کلمات موجود در سوال، یکی از مهارت‌های اصلی جهت پاسخگویی درست به سوالات و ارتقاء نمره در ریدینگ می‌باشد. واژه کلیدی همان کلمه یا عبارتی است که شما در مرحله اسکن بدنبال آن بودید و اگر این دو مرحله را بدرستی انجام دهید، کلید واژه قفل سوال را برای شما باز خواهد کرد!

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رایتینگ آیلتس می توانید مقاله جزوه رایتینگ آیلتس را مطالعه فرمایید.

 

انتخاب درست کلمه کلیدی احتیاج به تمرین ، شناخت و توضیحات مفصل دارد که در دوره‌ی تخصصی تکنیک های آیلتس، شما با این مهارت آشنا خواهید شد.   


آموزش آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی ریدینگ ,مهارت ,آیلتس ,مرحله ,توانید ,خواهید ,مطالعه فرمایید ,رایتینگ آیلتس ,توانید مقاله ,لینک کلیک ,بیشتر درباره ,اطلاعات بیشتر درباره منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آموزشگاه زبان نامیرا شهرستان مرند مشاوره و اجرای ایمنی بازبینی وضعیت معماری بنا گرمایش برودت پارس عیب یابی کابل زیرزمینی اعتماد۰۹۱۷۷۲۱۴۰۴۹ Just for Her تخفیف ویژه فقط برای امروز شرکت طراحی دکوراسیون اُراکو تابستون سامانه دانلود-موزیک,فیلم و سریال,بازی موفقیت و پیروزی در زندگی تخفیف